Президент-вигнанець Віктор Янукович згоден прибути в Україну для участі в суді по справі про державну зраду, якщо замах на нього буде розслідувано і держава зможе забезпечити його безпеку.

Про це у неділю в ефірі каналу 112 заявив адвокат Януковича Віталій Сердюк. «Він буде брати участь у розгляді даної справи попри небажання керівників Генеральної прокуратури. Але з початку справи це буде дистанційна участь. Захист робить все, щоб якнайшвидше було закінчене розслідування у справі замаху на Віктора Януковича. Якщо ця справа все ж таки буде розслідувана, будуть встановлені особи й держава зможе забезпечити безпеку, він буде мати можливість брати участь в цій справі особисто»

Нагадаємо, що згідно із заявою прокурора Руслана Кравченка, у понеділок прокуратура повідомить захист Януковича про завершення розслідування у справі про держзраду. Віталій Сердюк у свою чергу цю інформацію підтвердив: «Так, у нас наявна інформація про виклик на завтрашній день для проведення певних процесуальних дій. З цього приводу особисто Віктор Янукович підписав відкрите звернення до ГПУ, яке завтра буде подане та оприлюднене для суспільства».

Print Friendly, PDF & Email