Для Росії немає іншого шляху до угоди з Україною, ніж той, який можуть прийняти українці, наголосив німецький канцлер.

У разі закінчення війни в Україні та встановлення миру на умовах Росії західні санкції проти РФ скасовано не буде. Таку заяву зробив канцлер Німеччини Олаф Шольц у колонці для видання Frankfurter Allgemeine Zeitung, оприлюдненій у неділю, 17 липня.

«Частиною нової реальності є те, що останніми місяцями Європейський Союз також консолідувався. Він одностайно відреагував на російську агресію і ввів безпрецедентно жорсткі санкції», — зазначив глава німецького уряду.

За його словами, Захід від початку знав, що, можливо, рестрикції доведеться зберігати в силі довгий час.

«І нам також ясно, що жодну із цих санкцій не буде знято у разі продиктованого Росією миру. Для Росії немає іншого шляху до угоди з Україною, ніж той, який може бути прийнятий українцями», — наголосив Шольц.

Канцлер ФРН запевнив, що Євросоюз підтримуватиме Україну доти, доки вона цього потребує, і водночас акцентував, що НАТО не стане стороною розв’язаної Росією війни.

Зрештою, Шольц закликав німців готуватися до «непростого шляху», який необхідний, щоб зупинити «неоколоніальний» курс російського президента Володимира Путіна.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email