В межах соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» стартував новий VI конкурс для здобувачів вищої освіти.

EconomistUA — інформаційний партнер проекту.

Для освітян, які навчаються в закладах вищої освіти, це вже VI конкурc, який організовує компанія CyberShark — ініціатори такого соціального проєкту в Україні. Призовий фонд VI конкурсу складає 63 000 грн.

Прес-конференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/fJ8WDbUG_rY

Детальніше про діючий конкурс:

Участь у конкурсі безкоштовна!

Взяти участь може будь-який здобувач освіти 2-5 курсів (в т.ч. і магістри), не зважаючи на фаховий напрямок навчання. Переможці (а їх буде троє) отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн, а студенти, які займуть 2гі та 3ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.

Студенту необхідно написати унікальну аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку організваторів grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Ознайомитися з умовами та темами конкурсу, подати заявку на участь можна на сторінках конкурсу грантонадавачів:

І грантhttps://proflowers.ua/page/scholarship «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу»

ІІ грантhttps://avtoboom.com.ua/scholarship «Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку»

ІІІ грантhttps://posylka.net/uk/scholarship «Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів»   Готові роботи приймаються до 14 грудня.

Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi.

Print Friendly, PDF & Email