Громадянська Платформа «Сила виборців» була створена 6 грудня. Цього ж дня була підписана Декларація про наміри спільних дій, які дадуть початок процесу заснування Платформи. Ми поспілкувалися з громадським діячем і співорганізатором Платформи Русланом Роховим та розпитали, яку мету переслідує організація, що пропонує та як збирається втілювати свої наміри в життя.

Мета створення Платформи «Сила виборців»

Мета створення Платформи – створення інструменту, який би надав спроможності громадянам впливати на позитивні зміни у країні. Починаючи з того, щоб впливати на порядок денний, на той сценарій розвитку країни, який би хотіли реалізувати громадяни. А після цього «змусити» політиків цей план виконали.

Основні завдання

За словами Руслана Рохова, учасники Платформи» ставлять перед собою кілька завдань:

1 Визначення вимог.

2 Визначення критеріїв оцінки кандидатів, які будуть претендувати на реалізацію вимог.

3  Підтримка обраного членами Платформи кандидата та забезпечення його перемоги на виборах.

План дій

Як пояснив Руслан Рохов, у засновників Платформи є чіткий план дій, як реалізувати свої наміри.

Перша, проте не кінцева мета – об’єднати під своїм крилом як мінімум мільйон виборців, й створити оргкомітети, які стануть співзасновниками громадянської платформи «Сила виборців».

«На разі ми поїхали у тур по країні , проводимо презентацію ідеї і пропонуємо людям створювати регіональні оргкомітети. Ми вже були в Києві, Київській, Житомирській, Рівненській областях, на Волині, Львівщині, Івано-Франківщині З 10 по 22 число ми продовжимо турне, буде одна зустріч і на Донбасі. До 25 грудня ми плануємо створити 25 оргкомітетів», – поділився планами Руслан Рохов.

Що далі?

Ці 25 оргкомітетів мають створити 625 місцевих оргкомітетів, тобто у кожному районі області, які залучатимуть до Платформи виборців. До кожного із 625 оргкомітетів має приєднатися по 80 людей. Загалом це 50 тисяч людей, кожен з яких докладе усіх зусиль, щоб протягом січня 2019 року залучив до Платформи ще по 20 осіб.

Далі буде створено статут та загальна організаційна структура з метою забезпечення перемоги свого кандидата.

Цифри

Як пояснює Руслан Рохов, мільйон людей – це 7, 5% виборців. Це буде стартовий рейтинг нового кандидата у президенти.

Якщо кожен з цього мільйона «загітує» ще трьох людей, то майбутній кандидат у президенти отримає 22, 5 голосів виборців, і це автоматично забезпечить йому вихід у другий тур.

А в перемозі у другому турі у Платформі «Сила виборців» не сумніваються.

Print Friendly, PDF & Email