Іноді виникає необхідність перевести документ з Word файлу в pdf формат. Наприклад, для розміщення на сайті або для інших цілей. У цьому випадку людина починає шукати онлайн-сервіси, які добре справляються з цим завданням. Але пошук потрібних сайтів — це витрати по часу, а у вас може погано працювати Інтернет або його взагалі може на даний момент.

Все можна зробити набагато простіше і не виходячи з вашого Word документа. На жаль, не всі про це знають. Якщо у Вас стоїть Word версії 2010 і вище (2010, 2013, 2016 і т.д.), то така функція вже закладена в даний текстовий процесор.

Алгоритм дій

  1. Відкриваємо потрібний вам документ в програмі Microsoft Word. Натискаємо «Файл» в меню в лівому верхньому кутку екрану.
  2. Далі вибираємо пункт «Зберегти як» і натискаємо на потрібне місце збереження файлу.
  3. У діалоговому вікні вводимо ім’я файлу (якщо потрібно змінити поточне ім’я) і натискаємо в поле «Тип файлу». У списку, що розкрився, вибираємо PDF і натискаємо «Зберегти».

Ось і все — Ваш Pdf файл готовий.

При збереженні можна зменшити розмір файлу. Для цього в діалоговому вікні (при збереженні) потрібно вибрати одну з опцій «Стандартна» або «Мінімальний розмір». При виборі опції «Мінімальний розмір» якість документа може трохи знизитися.

 

 

Print Friendly, PDF & Email