За останні кілька років кредитування стало ще доступнішим для українців. Раніше потрібно було зберігати хорошу кредитну історію, мати офіційне працевлаштування і відповідати величезній кількості банківських вимог. Не всі банки довіряють клієнтам з поганою історією, тому часто відмовляють. Але цього можна уникнути поліпшивши свої показники перед кредиторами, або звернувшись до мікрофінансових організацій. Мікропозики — популярний вид кредитування серед українців. Мікрофінансові організації швидко схвалюють заяви і висувають своїм клієнтам мінімальні вимоги.

Не перший рік жителі України звертаються до «Мінфіну» за онлайн кредитами на карту, так як в каталозі представлені МФО, які схвалюють заявки навіть з поганою кредитною історією. Головною перевагою сервісу по кредитуванню є безкоштовне надання послуг та корисної інформації. Кожен українець, який досяг 18 років, може взяти швидку позику без довідок, дзвінків та фото. Для оформлення заявки знадобиться ІПН, паспортні дані та банківська карта для транзакції.

Переваги МФО в Україні: головні відмінності від позики у банку

Особлива перевага онлайн позики — можливість взяти потрібну суму миттєво: час від оформлення заявки до отримання грошей на карту зазвичай не перевищує 15 хвилин. Крім того, якщо немає часу на поліпшення кредитної історії, а гроші потрібні терміново до зарплати, МФО завжди готові допомогти. Для підбору мікрокредитної фірми, позичальник повинен налаштувати опції на сайті: термін виплат позики, сума кредиту і наявність офіційного працевлаштування. Завдяки даним опціям сервіс підбирає список варіантів на умовах користувача.

Фінансові організації та банки мають багато фундаментальних відмінностей. МФО допомагають з споживчими кредитами, а банки підходять для довгострокових позик. Крім того банки та мікрокредитні фірми відрізняються:

  • Швидкістю роботи. МФО надають гроші протягом дня і навіть ночі, коли банку потрібно кілька днів для обдумування рішення.
  • Простотою отримання позики. Мікрокредитні фірми працюють в онлайн режимі, а банківські установи вимагають очного оформлення позики. У банках кредитори перевіряють кредитну історію, персональні дані і працевлаштування позичальника.
  • Лояльністю. МФО дає можливість виправити послужний список, в той час як банки відмовляють позичальникам з поганою кредитною історією.

У будь-якому випадку перед оформленням варто звернути увагу на річну процентну ставку, щоб уникнути штрафів в майбутньому і вчасно закрити борг.

Print Friendly, PDF & Email