Налаштування платежів в інтернет-магазині – крок, який не можна пропустити, якщо ви збираєтеся продавати товари чи послуги в інтернеті. Для кожної CMS є зручні рішення. Яке обрати, якщо ваш інтернет-магазин створений на зручній архітектурі WordPress?

Налаштування платежів в інтернет-магазині WordPress

Щоб тандем платіжна система Вордпрес запрацював, необхідно виконати такі кроки:

 1. Обрати платіжну систему. В Україні доступні різні платіжні системи, такі як Concordpay, LiqPay та ін. Необхідно вибрати платіжну систему, яка найбільш зручна для ваших клієнтів та має доступні умови для вашого бізнесу.
 2. Зареєструватися у вибраній платіжній системі. Для цього необхідно заповнити відповідну форму.
 3. Налаштувати платіжний шлюз. Після реєстрації у платіжній системі необхідно налаштувати платіжний шлюз на своєму сайті. Для цього можна використовувати плагіни для WordPress, які підтримують вибрану платіжну систему.
 4. Протестувати платіж за допомогою будь-якої банківської картки.

Навіщо потрібний платіжний сервіс для інтернет-магазину на WordPress?

Платіжний сервіс для інтернет-магазину на WordPress потрібний для забезпечення безпечної та зручної оплати товарів та послуг, що продаються на сайті. Це дозволяє збільшити рівень довіри клієнтів та підвищити конверсію продажів. А також ПС:

 • Приймати онлайн-платежі від клієнтів за допомогою різних способів оплати, таких як кредитні картки, електронні гаманці, мобільні платежі та інші.
 • Забезпечить обробку повернень, підписку на продукти та послуги, а також автоматичне виставлення рахунків та надсилання повідомлень про платежі.
 • Гарантує безпеку даних клієнтів та продавців. Більшість сервісів використовують шифрування даних та стежать за дотриманням стандартів PCI DSS для забезпечення безпеки платіжних даних.
 • Спрощує процес оплати для клієнтів та дозволяє продавцям сконцентруватися на покращенні якості своїх товарів та послуг.

Переваги платіжного сервісу для WordPress від Concordpay

Якщо ви вибираєте платіжну систему Concordpay для WordPress, обов’язково отримуєте низку переваг:

 • Налаштувати сайт для оплати можна буквально в 4 кліки.
 • Зручний плагін дозволяє приймати платежі не лише з карток VISA та MasterCard, але й електронних гаманців від Apple та Google.
 • Фахівці компанії підготували різні модулі під різні плагіни WordPress: WordPress WooCommerce, WordPress eCommerce.
 • Покупець максимально швидко здійснить покупку: вибере товар, натисне кнопку «купити» або «оплатити», перейде на захищену сторінку, на якій вибере відповідний спосіб

Якщо маєте інтернет-магазин на WP, тепер ви знаєте, що робити та чому потрібно налаштувати платежі.

Print Friendly, PDF & Email