Як представнику руху "Українські дні" у Вашингтоні, для мене важливо представляти інтереси України та залучати все, що може принести користь країні під час її страждань. З самого початку агресії Кремля проти України ми активно підтримуємо потреби країни та її народу, доносимо свою думку, вносимо законопроекти до представників США, щоб поширювати інформацію та допомагати Україні.

До цього дня ми продовжуємо підтримувати і нарощувати підтримку, яку маємо, і працювати над новими законопроектами та законодавчими актами.

Однією з найбільших проблем українського народу є відсутність визнання російського геноциду в Україні. Конвенція про запобігання злочину геноциду та покарання за нього 1948 року (Конвенція про геноцид) визначає геноцид як будь-яку дію, вчинену з наміром знищити, повністю або частково, яку-небудь національну, етнічну, расову чи релігійну групу. Відповідно, ми працюємо над H.Res.154 та S.Res.72 - "Визнання дій Росії в Україні геноцидом", які прямо засуджують геноцид українців та "підтримують трибунали та міжнародні кримінальні розслідування для притягнення політичних лідерів та військовослужбовців Росії до відповідальності..."

Крім того, протягом останнього року світ з жахом спостерігав, як Росія продовжує здійснювати щоденні ракетні та артилерійські обстріли українських цивільних об'єктів. Таку тактику кремлівської війни можна чітко класифікувати як терористичні акти.

Уряд Сполучених Штатів визначає країни та міжнародні організації як спонсорів тероризму. Невибіркові бомбардування, що призвели до загибелі незліченної кількості невинних чоловіків, жінок і дітей в Україні, очевидно, що дії Росії можуть бути класифіковані як "державний спонсор тероризму". Наразі є чотири країни, які включені до списку держав-спонсорів тероризму: Куба, Сирія, Іран та Північна Корея.

Як результат, ми представляємо H.R.506 та S.416 - Акт про притягнення до відповідальності російських найманців [HARM], щоб визнати російську найманську групу "Вагнер" іноземною терористичною організацією.

Що стосується військових злочинів Росії та територіальної цілісності України, ми зобов'язані представити законопроект H.R. 294, який є актом про невизнання російської анексії української території. Оскільки історія України майже не поширена і не відома на Заході, важливо боротися з російською дезінформацією та пропагандою, яка змушує людей вірити, що такі території, як Крим і Донбас, не належать Україні, що зовсім не відповідає дійсності. З огляду на це, внесення законопроектів на підтримку правди та її поширення на міжнародному рівні - це ще один крок до перемоги України.

Разом з тим, ми представляємо Резолюцію H.RES.41, яка підкреслює незмінну підтримку народу України, зокрема, підтверджуючи підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України з її міжнародно визнаними кордонами та територіальними водами.

Щодо режиму санкцій проти Росії, було прийнято H.R.683 та S.168 - Закон про сприяння захисту та безпеці сільського господарства (PASS) та H.R.1254, який доручає Президенту укласти угоди з іншими країнами, що заморозили активи російського Центрального банку. Крім того, заморожені активи будуть використані для відновлення та реконструкції України.

 

Наш обов'язок, як команди руху "Українські дні", продовжувати наші зусилля на підтримку України та її народу, особливо в ці важкі часи. Ми віримо, що спільними зусиллями ми зможемо допомогти Україні подолати виклики та стати сильнішою, ніж будь-коли раніше.

Print Friendly, PDF & Email