Авіакомпанія Wizz Air розглядає можливість відновлення роботи української компанії «Візз Ейр Україна» у 2019 році. Про це, як повідомляє Українська правда з посиланням на прес-службу компанії, йшлося на зустрічі президента України Петра Порошенка та генерального директора Wizz Air Джозефа Вараді. 

«Учасники зустрічі обговорили законодавчі, регуляторні та економічні умови, необхідні для досягнення фінальних домовленостей у рамках довгострокової бізнес-пропозиції. Відновлення діяльності «Візз Ейр Україна» сприяло б розвитку української авіаційної галузі…Крім того, це дозволило б створити близько 6000 локальних робочих місць, як прямих так і в суміжних галузях», – сказано у повідомленні прес-служби.

«Візз Ейр Україна» пішла з українського ринка у 2015 році через початок бойових дій на сході країни та нестабільність української гривні. 

Тепер в авіакомпанії зазначають, що відновлення роботи «Візз Ейр Україна» надасть змогу розширити мережу лоукост-маршрутів авіакомпанії до/з України завдяки інвестиціям у $2,5 мільярди. Ці кошти будуть витрачені на збільшення українського авіапарку до 20 нових літаків Airbus A320 та Airbus A321. У результаті планується досягти обсягу перевезеня пасажирів в 6 млн на рік до 2025 року.

Нагадаємо, що з 1 листопада Wizz Air змінила правила перевозу багажу. Тепер пасажири, що не оплатили пріоритетну посадку, зможуть взяти на борт тільки невеликий предмет з габаритами до 40х30х20см. У разі, якщо мандрівник візьме з собою сумку більшого розміру, її необхідно буде за додаткову плату здавати в багаж.

Print Friendly, PDF & Email