До порту Чорноморськ прибув балкер FULMARS для завантаження українського зерна на експорт – вперше з лютого.

В Україну вперше з початку вторгнення Росії прибуло судно під завантаження — балкер FULMARS під прапором Барбадосу. Про це у суботу, 6 серпня, повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

«Ми вже можемо констатувати, що «зерновий коридор» запрацював на вихід та вхід до портів України. Ця подія є важливим сигналом для ринку, що «зернова ініціатива» – безпечна і головне вигідна бізнес-можливість для судновласників повернутися в українські порти», — написав він.

Міністр зазначив, що кількість суден, що відправляються з українських портів, зростатиме.

«Зокрема, ми плануємо вже за 2 тижні вийти на рівень щонайменше 3-5 суден на добу. Наша мета – вихід на місячний обсяг перевалки в портах Великої Одеси у 3 млн тонн сільськогосподарської продукції», — уточнив він.

Зокрема, вже наступного тижня має запрацювати порт Південний.

«У перспективі плануємо розпочати переговори з ООН та Туреччиною щодо поширення ініціативи на інші порти, зокрема Миколаївський», — додав Кубраков і нагадав, що також продовжується нарощування перевалки в портах на Дунаї.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email