Ілля Ківа, екс-керівник департаменту протидії наркозлочинності, а нині радник Міністра внутрішніх справ побився з людьми Ляшко біля офісу Авакова під час акції протесту, яка в результаті перетворилася на справжнє поле бою.

Протестувальники вимагали відставки глави МВС Арсена Авакова, командира спецроти поліції Донецької обласної державної адміністрації Юрія Голубана та начальник аГоловного управління Національної поліції в Донецькій області й заступника голови Національної поліції України В’ячеслава Аброськіна. Основна претензія до Голубана — нещодавня поява скандального відео, на якому видно, що полковник фігурує в рядах сепаратистського батальйону «Восток». Аваков став на захист підлеглого та заявив, що відео змонтоване, а сам Голубан стверджує, що матеріал знятий на навчаннях ще до початку АТО. Таким чином, в цій справі не збігається навіть версія виправдання. Тим часом, в «ДНР» підтверджують, що Голубан служив у їхніх лавах.

У МВС не відреагували на вимогу активістів зустрітися з Аваковим, проте Ілля Ківа, що знаходився неподалік і спотерігав за акцією протесту у супроводі автоматників, кинувся на активістів із кулаками, а кількох мітингувальників затримали. Пізніше Ківа пояснив:

«Коли біля стін МВС зібралися люди з плакатами, я вийшов до протестуючих. Вони на камери почали говорити мені принизливі як для чоловіка речі. Називали мене псом, ублюдком. Коли вони написали на плакаті «штаб ДНР» і приклеїли це до стіни міністерства, мене це остаточно обурило. Я знайшов цих хлопців і накрутив їм вуха. і тут же на підтримку приїхали люди Олега Ляшко, зокрема, народний депутат Дмитро Лінько та його офіційний помічник Олексій Кошевець. який спілкувався з т ми людьми, які зафарбовували балоном вивіску міністерства. По тому, як вони розмовляли, стало зрозуміло, під чиїм патронатом проходять замовні мітинги під МВС. Виникає питання, хто замовляє музику, і кому потрібні хвилювання в країні. Вороги Авакова — мої вороги».

185 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email