Правий берег Дніпра на Херсонщині звільнений від російських загарбників, проте загроза обстрілів міста Миколаєва з боку російських військ залишається високою. Про це у п'ятницю, 11 листопада, заявила керівник прес-центру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону.

"На Кінбурнській косі в Миколаївській області, неподалік міста Очаків, все ще залишаються сили противника, які можуть вести обстріл по обласному центру", - попередила вона.

При цьому Гуменюк зазначила, що елементарно географічно - розташування ворожих сил на Кінбурнській косі не дає абсолютної безпеки Миколаєву. Також вона наголосила, що українські захисники готові вести вогонь та контрбатарейні заходи.

"У російських військ там ще є озброєння, яке може не дати спокій миколаївцям. Пильність має бути, а ми робитимемо свою роботу", - додала Гуменюк.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email