Ситуація на фронті залишається важкою, епіцентр найжорстокіших та найпринциповіших боїв - на Донбасі.
Російські окупанти поступово збільшують кількість обстрілів та спроб наступу на фронті. Про це у середу, 18 січня, заявив президент України Володимир Зелеський у своєму відеозверненні.

"Ситуація на фронті залишається важкою, епіцентр найжорстокіших і найпринциповіших боїв - на Донбасі. Поступово фіксуємо збільшення кількості обстрілів та спроб наступальних дій від окупантів", - сказав він.

Глава держави подякував захисникам України, які тримають позиції, зокрема бійцям 68-ї окремої єгерської бригади та 36-ї окремої бригади морської піхоти, які ефективно завдають втрати ворогові на Донбасі. Він також подякував підрозділам ГУР, дії яких зменшують шанси окупантів.

Коментуючи плани Канади передати Україні ще 200 бронеавтомобілів, Зеленський сказав, що це "дуже вчасно та вагомо". Він наголосив, що Україна та союзники зараз готуються до спроби Росії посилити удари, і "ні для кого у світі сьогодні плани держави-терориста не залишаться невідомими".

"Знаю, що найближчим часом будуть нові та дійсно потрібні кроки на підтримку нашої оборони. Зробимо все, щоб таких кроків було стільки, скільки необхідно для поразки терористів", - сказав Зеленський.

Print Friendly, PDF & Email