ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» розпочала будівництво нового цеху пероробки курятятини, який дозволить підприємству збільшити виробництво у два рази. Нові виробничі потужності будуть відведені для ТМ «Епікур» – курячого м’яса, вирощеного без антибіотиків і стимуляції росту.

Про підприємство

ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» – сучасне україно-голландське підприємство, яке входить до 5-ки лідерів національного ринку курятини. За результатами 2017 року частка птахофабрики за обсягом виробництва становила близько 6%. Птахофабрика розташована в екологічно чистому регіоні України, в 12 кілометрах від кордону з Польщею, у с. Федорівка, Володимир-Волинського р-ну, Волинської області. До інфраструктури птахофабрики входять 100 пташників, розташованих на 11 майданчиках з вирощування птиці, власний забійний цех та комбікормовий завод потужністю виробництва 50 т сировини на годину, близько 4 га землі для вирощування кукурудзи, сої, пшениці і рапсу.

Бренд «Epikur» - курятина нового якісного рівня

Бренд Епікур – це  принципово новий за якістю продукт, який за рік свого існування здійснив справжній прорив на ринку курятини України. Розвиток цього бренду натуральної курятини має стратегічне значення в діяльності птахофабрики, оскільки попит в торгових мережах на нову продукцію Епікур зростає майже на 40% щомісяця.

Будівництво нового забійного цеху дозволить задовольнити існуючі потреби ринку України та підготуватися до експорту курятини у Європу. Вартість проекту, на ділянці площею 12,96 га за межами населених пунктів, оцінюється в 38 млн €.

Проект передбачає зведення переробного цеху потужністю 13,5 тисяч бройлерів на  годину, та більше 50 технологічних та допоміжних будівель й споруд. Кріт того, особливістю проекту є автоматизація усіх виробничих процесів переробного цеху, повне оснащення сучасним обладнанням від відомих європейських виробників та надійна систему еко-безпеки об’єкту за рахунок вторинної переробки виробничих відходів та наявності очисних споруд.

Будівництво нового переробного цеху «Епікур» планують завершити за 1,5 – 2 роки, що дозволить Володимир-Волинський птахофабриці отримати «єврономер» для експорту до країн ЄС та вийти на принципово новий рівень розвитку.

Закладання «капсули цілей»

На місці майбутнього цеху, де вже почалися будівельні роботи, команда «Epikur» разом з Генеральним директором птахофабрики Аліною Сич заклали «капсулу цілей», яку планують викопати через 10 років та перевірити реальні досягнення з окресленими зараз планами.  В капсулу був закладений лист наступного змісту:

«За перший рік свого існування Епікур став улюбленим брендом для сотень тисяч сімей. Довіра людей наповнює сенсом нашу роботу та надихає докладати ще більше зусиль. З початку створення бренду у 2018 році нам вдалося домогтись значних успіхів, які на початку нашого шляху здавались неможливими.

Епікур з’явився у багатьох торгових мережах та ми впевнено подолали відмітки продажів натуральної та смачної курочки, вирощеної без антибіотиків у перші 100, 200 та 300 тонн. Все це ми змогли саме завдяки нашій команді. Та це лише початок!  Бо ми віримо, що бренд – це перш за все люди, які наповнюють його цінностями та культурою. Ми впевнені, що з #EpikurTeam нас чекає велике майбутнє! Мрія змінити світ, зробити його здоровішим та щасливішим  здається нам реальним завданням. Бо Епікур створений саме для цього.

Сьогодні той день, коли ми закладаємо перший камінь в будівництві «Нових потужностей Епікур», які дозволять нам вийти на новий рівень розвитку!

Віримо, що через 10 років наша праця на ринку здорового способу життя не буде марною і ми змінимо ринок курятини України. Зробимо його вільним від антибіотиків, законодавчо обмажемо їх використання та запровадимо нові правила, цінності та культуру відповідальних виробників. Енергії вистачить на все заплановане…«Все буде Епікур!».

Генеральний директор Аліна Сич під час свого інтерв’ю говорить: «Неможливо бути щасливим не будучи здоровим», підкреслюючи, що саме ця філософія лежить в основі роботи команди Епікур.

Головний редактор порталу «EconomistUA» та генеральний директор «Володимир-Волинської птахофабрики» Аліна Сич.

Print Friendly, PDF & Email