Підрозділи збройних сил Вірменії у вівторок, 11 квітня, відкрили вогонь по позиції азербайджанської армії на Лачинському напрямку. Внаслідок інциденту загинули, а також дістали поранення азербайджанські військовослужбовці. Про це повідомляє міноборони Азербайджану.

"11 квітня підрозділи збройних сил Вірменії на позиції у напрямку населеного пункту Диг Гориського району були інтенсивно обстріляні зі стрілецької зброї з позиції азербайджанської армії на Лачинському напрямку. Внаслідок провокації протилежної сторони загинули і поранені військовослужбовці азербайджанської армії", – сказано у повідомленні.

Точну кількість загиблих і поранених відомство не назвало.

"Наразі підрозділи азербайджанської армії вживають адекватних заходів у відповідь", – додали у міністерстві.

Водночас міноборони Вірменії виступило з аналогічним звинуваченням на адресу військових Азербайджану. Зокрема, там заявили, що протиборча сторона обстріляла вірменських військовослужбовців, які проводили інженерні роботи у районі громади Тех Сюнікської області.

Відомство Вірменії теж повідомило про поранених і загиблих.

"11 квітня близько 16.00 (15.00 за київським часом. – Ред.) підрозділи ЗС Азербайджану відкрили вогонь по вірменським військовослужбовцям, які проводили інженерні роботи у районі громади Тех. За попередніми даними, з вірменського боку є загиблі й поранені", – йдеться у повідомленні відомства.

Вірменське міністерство так само не озвучило точну кількість загиблих і поранених.

У відомстві додали, що підрозділи Вірменії вжили дії у відповідь.

Print Friendly, PDF & Email