У Києві Великодні богослужіння заплановано у 163 церквах. Попередньо храми та собори будуть відчинені для всіх вірян для вечірніх та ранкових молебнів 15 та 16 квітня. Нічні богослужіння проходитимуть онлайн. Про це повідомила прес-служба Київської міської військової адміністрації у Telegram.

"15 квітня вечірні молебні проведуть у період з 15:00 до 23:00. А 16 квітня заплановано ранкові молебні у період з 5:00 до 18:00", - уточнили у КМВА.

Прес-служба Київської міської державної адміністрації в Telegram нагадала, що столиця продовжує жити в умовах воєнного стану, і закликала мешканців віддати перевагу трансляції богослужінь онлайн.

У КМДА також пам'ятали про комендантську годину, що діє з 0:00 до 5:00. Киян закликали бути обережними та не ігнорувати повідомлення про небезпеку.

"Місто також звернулося до керівників релігійних громад з проханням обмежити проведення масових богослужінь та максимально забезпечити онлайн-трансляції на українських телеканалах та через інтернет", - зазначили у КМДА.

Print Friendly, PDF & Email