Воєнний стан в окремих областях України не означає, що навчання резервістів і підготовка до оборонних дій будуть обмежені лише цими районами. Заходи щодо зміцнення обороноздатності заплановані на всій території країни.

Про це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає «Укрінформ».

Він уточнив, що ВСУ і населення повинні бути готові правильно діяти в умовах наступу на українську територію.

«Все це проводиться в рамках масштабної підготовки країни в умовах воєнного стану до готовності діяти, жити, працювати і перемагати в умовах повномасштабного військового вторгнення противника. Саме ця перевірка відбувається у всіх регіонах, а не тільки там, де оголошено військовий стан», - заявив секретар РНБО.

Щодо навчань, які вже розпочалися, Турчинов розповів, що до них залучені не лише сили резерву, а й правоохоронці і навіть надзвичайні служби.

«Це досить численні і серйозні навчання, в яких взяли участь близько 1200 осіб особового складу, було задіяно понад 100 одиниць військової і спеціальної техніки. Навчання продемонструвало високий рівень підготовки наших гвардійців, прикордонників, ГСНС, працівників Нацполіціі », - додав Турчинов.

Як повідомлялося раніше, соціологічна група «Рейтинг» поцікавилася, що думають українці про введення воєнного стану. Думку висловили 2000 громадян, крім тих, хто знаходиться на непідконтрольних Україні територіях.

Print Friendly, PDF & Email