Армії обох сторін сильно виснажені, але готуються до третього акту бойових дій, який може зламати баланс конфлікту.

Війна в Україні підходить до нової фази, яка може бути вирішальною. Про це йдеться в аналітичному матеріалі телекомпанії CNN, опублікованому в середу, 13 липня.

Зазначається, що бійці по обидва боки готуються до третього акту бойових дій, який може переламати баланс конфлікту.

«Це дуже затяжна боротьба, — каже Джастін Бронк, старший науковий співробітник Королівського об’єднаного інституту оборонних досліджень (RUSI), описуючи становище після трьох місяців боїв на Донбасі. — Це боротьба між двома арміями, обидві з яких зазнали величезних втрат і близьких до виснаження».

Очікується, що наступним кроком російського президента Володимира Путіна буде наступ на Донецьку область, захоплення якої означатиме захоплення всього Донбасу, де з 2014 року сепаратистські угруповання, що підтримуються Росією.

Але коли і як це станеться, поки що незрозуміло. У той час, як Росія продовжує інтенсивні авіаудари, російські сухопутні війська перебувають у середині оперативної паузи.

Це може дати українській армії час для підготовки до оборони тих частин Донецької області, які вона все ще тримає; головним чином промислового поясу, що йде на південь від Слов’янська. Також зберігається можливість контрнаступів Києва в інших частинах країни, у тому числі в Херсоні.

Водночас наголошується, що наступна фаза повномасштабних бойових дій, коли вона розпочнеться, може виявитися не останньою, але вона може визначити майбутнє центрального регіону України – і, на думку аналітиків, значною мірою визначить результати війни.

Нагадаємо, сьогодні Генштаб повідомляв, що ворог атакує на Донеччині, противник має частковий успіх.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email