Схоже, що війна між парламентською фракцією «Самопоміч» та пропрезидентськими силами вийшла на фінішну пряму. Організатори блокади залізничного сполучення з ОРДЛО взялись за торгівлю з Росією. Про це у соцмережах повідомив народний депутат від Самопомочі, а у минулому комбат та сотник Майдану Семен Семенченко, персонально звернувшись до голови держави. Також він відповів на закиди президента на адресу організаторів блокади.

Нагадаємо, двома днями раніше Петро Порошенко заявив: «Хтось дуже хоче розхитати човна, комусь дуже хочеться з прапорами походити по проспектах, вигукуючи «Геть». Чому? Тому що працювати не вміють. Нічого, навіть собачої будки в житті не збудували і закликають до дестабілізації в державі. Ми не дозволимо цього зробити».

Отже, у відповідь президенту Семен Семенченко звинуватив Порошенка в тому, що його підприємства використовують російську сировину:

«Добрий вечір, Петро Олексійович. Давайте знову поговоримо про собачу будку. Тепер про вашу, особисту. Ми тут зі Штабу блокади торгівлі з окупантами приїхали до славного українського міста Конотоп. Через Конотоп йде одна з основних ліній торгівлі з окупантами — Російською Федерацією. Ми тут побачили дуже багато цікавого, пане президенте. Виявляється вугілля з Росії йде повним ходом. І вже давно. І скраплений газ на ваші з Кононенко фірми йде повним ходом. Та ще багато чого».

Далі йшлось про лицемірність Порошенка, про хлопців, яки, на відміну від Порошенка й Семенченка гинуть на фронти, та звинувачення у бік силовиків, які начебто підкладають вибухівку учасникам блокади. Також він похизувався успіхами у руйнуванні ланок кооперації між підприємствами що контролюються Україною, та тими що розташовані в ОРДЛО.

«Ваші слуги говорили по телевізору, що перекрити вантажопотік через 400 км неконтрольованого кордону в Донецькій і Луганській області нереально. Ветерани Війни за Незалежність перекрили їх за два тижні. Тепер прийшла черга вашої особистої торгівлі з Путіним з самою Росії…На добраніч Петро Олексійович. У вашій особисто собачій будці комфортно і безпечно. На відміну від решти країни» — закінчив своє звернення депутат, забуваючи про власний персональний вклад в погіршення економічного становища країни та зубожіння співгромадян.

Print Friendly, PDF & Email