Ворог здійснював вогневе ураження позицій підрозділів Сил оборони України із застосуванням усіх наявних вогневих засобів.
На Донеччині українські військові відбили ворожі штурмові дії на Берестове — Івано-Дар’ївку та Верхньокам’янку — Івано-Дар’ївку, а також у напрямку Вершина — Луганське. Окупантам довелося відступити. Ворог також веде наступ неподалік Спірного у напрямку Сіверська, бої тривають, повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні у понеділок, 25 липня.

Так, на Волинському, Поліському та Сіверському напрямках без особливих змін. Підрозділи супротивника обстріляли зі ствольної артилерії райони населених пунктів Яструбине, Грабівське та Володимирівка Сумської області.

На Слобожанському напрямку війська РФ продовжують вести бойові дії з метою утримання зайнятих рубежів та недопущення просування сил оборони у бік державного кордону.

На Харківському напрямку російська армія здійснювала вогневе ураження позицій ЗСУ з танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Харків, Малинівка, Іванівка, Питомник, Нове, Руські Тишки, Петрівка, Дементіївка, Гусарівка, Прудянка, Шаповалівка, Рубіж та Михайлівка. Також окупанти завдали авіаційних ударів біля Прудянки, Петрівки та Явірського.

На Слов’янському напрямку ворог здійснював вогневе ураження позицій підрозділів Сил оборони із застосуванням усіх наявних вогневих засобів поблизу Норцівки, Богородичного, Петрівського, Барвінкового, Костянтинівки, Нової Дмитрівки, Долини, Нової Миколаївки, Карнаухівки, Дібровного та Чепіля.

На Краматорському напрямку обстріли зафіксовані біля Кривої Луки, Платонівки, Сіверська, Верхньокам’янського, Званівки, Івано-Дар’ївки та Спірного, а авіаудари — неподалік Григорівки та Серебрянки.

На Бахмутському напрямку з метою руйнування оборонних позицій ворог обстрілював райони населених пунктів Берестове, Білогорівка, Соледар, Бахмутське, Покровське, Яковлівка, Курдюмівка, Бахмут, Весела Долина, Новолуганське, Зайцеве та Травневе. Відзначено польоти БпЛА противника у Краматорському районі.

Окупанти завдали авіаударів біля Соледара, Покровського та території Вуглегірської ТЕС. Ворог веде наступ у напрямку Миронівського — Луганського, бойові дії тривають.

На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках з метою сковування дій ЗСУ окупанти здійснювали обстріл позицій зі ствольної та реактивної артилерії. Ворог завдав авіаударів біля Шевченка, Веселого та Полтавки, вів повітряну розвідку над Омельником, Щербаками, Новоданилівкою та Малинівкою.

На Південнобузькому напрямку зафіксовано артилерійські обстріли в районах населених пунктів Потьомкіне, Краснопілля, Квітневе, Киселівка, Партизанське, Первомайське, Луч, Посад-Покровське, Благодатне, Шевченкове, Прибузьке, Степова Долина, Нова Зоря, також було завдано авіаційного удару неподалік Білогірки.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email