В Україні стартували вибори президента. Станом на 10:00, через 2 години після відкриття дільниць, зареєстровані перші порушення.

Всього дев'ять виборчих дільниць відкрилися з запізненням.

Дві ділянки в Києві відкрилися з запізненням і ще два - в Одеській області. По одному в Херсонській, Запорізькій і Київській областях. У деяких випадках відсутні контрольні талони для урн. Про це стало відомо в ході брифінгу МВС.

Також запізнилися дві ділянки, розташовані в Немишлянському районі Харкова і в місті Зміїв Харківської області, повідомив місцевий сайт поліції.

До сих пір не відкрита виборча дільниця в Одеській області (номери печаток не відповідає номерам ділянки).

Всього з ранку 31 березня поліція зафіксувала 25 заяв і повідомлень, пов'язаних з порушеннями виборчого процесу: в Закарпатській області - 4, Кіровоградській - 3, Вінницькій, Сумській, Запорізькій, Луганській - по 2, Київської, Одеської, Черкаської - по 1 і в місті Києві - 7.

З них: незаконна агітація - 7; підкуп виборця - 1 (в Закарпатській області). Фотографування бюлетенів - 2 (в Кіровоградській області); спроба винесення бюлетень з дільниці - в Житомирській області.

Агентство УНН повідомляло, що в Вільнянську Запорізької області на виборчій дільниці №116 затримали чоловіка, який в кабінці потайки намагався сфотографувати бюлетень.

Також організація ОПОРА заявила, що їх спостерігачів не пустили на ранкові засідання дільничної виборчої комісії на дільницях: №070091 (село Новостав Горохівського району Волинської області) та №560530 (село Остріїв Млинівського району Рівненської області).

У Березанському районі Миколаївської області дільниця відкрилася раніше і почала роботу з порушеннями.

Print Friendly, PDF & Email