Влада Венесуели попросять ООН, Росію, Китай, Іран і Кубу допомогти в розслідуванні атаки на систему електропостачання республіки, яка призвела до відключення світла на більшій частині території країни. Про це заявив у вівторок президент південноамериканської республіки Ніколас Мадуро, повідомляє ТАСС.

"Я попрошу допомоги ООН, а також Росії, Китаю, Ірану, Куби, у яких є великий досвід в питаннях захисту від кібератак", - сказав він в ході виступу, яке транслюється в додатку Periscope.

За словами Мадуро, він вже призначив "спеціальну президентську комісію з розслідування кібератаки". "Я попросив включити в неї міжнародних фахівців", - додав він.

Як заявив президент Венесуели, влада республіки "вже здобула перемогу і відновила систему електропостачання" країни. "Тепер потрібно зміцнити її, щоб вона знову була надійною і невразливою", - сказав він.

Увечері 7 березня Каракас і більшість штатів Венесуели залишилися без світла. Згідно з даними влади, причиною став саботаж на найбільшій в країні ГЕС імені Симона Болівара в штаті Болівар. На думку деяких експертів, ця аварія стала безпрецедентною за масштабами.

Раніше у вівторок віце-президент з питань зв'язку та культури, міністр зв'язку і інформації Венесуели Хорхе Родрігес заявив, що подача електрики відновлена ​​практично на всій території республіки.

Читайте також: Помпео засудив РФ за підтримку Мадуро

Print Friendly, PDF & Email