Великобританія оголосила в понеділок, що відкриє спільну військово-навчальну базу в Омані в березні 2019 року, передає Reuters. Таким чином країна хоче зміцнити свої відносини з союзниками в регіоні.

Міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон заявив про тренувальну базу Британія-Оман, під час свого візиту до країни,метою якого було спостереження за завершенням спільних масштабних військових навчань, в яких беруть участь тисячі бійців з обох сторін.

«Наші відносини з Оманом побудовані на багаторічному співробітництві, і ми цілеспрямовано втілюємо це в майбутнє, відкриваючи нову спільну базу», — сказав Вїльямсон у заяві, випущеній його департаментом. Він також зазначив важливість і символічність цього кроку в той час, як ворожі держави та екстремістські організації намагаються підірвати стабільність та мир в регіоні.

На зустрічі з керівництвом Оману міністр також повідомив, що має намір підписати нову двусторонню угоду на початку наступного року, яка охоплюватиме поглиблені оборонні зв’язки та ширшу співпрацю.

Раніше цього року Великобританія також відкрила постійну військову базу в Бахрейні. 

Print Friendly, PDF & Email