Тетяна Кувшинникова, яка викладала російську мову і літературу в одній зі шкіл Барнаула, була змушена звільнитися через фотографію в короткій вечірній сукні. Про це пише Медуза.

Як розповіла Кувшинникова, перед Новим роком вона опублікувала в соцмережі фотографію у вечірній сукні, на яку хтось із батьків поскаржився директору школи.

Директор, за словами Кувшинникова, заявила: «Так тільки повії одягаються і фотографуються, каблуки, плаття вище колін, і все напоказ. Кого заманюєте?! Не маєте права носити звання педагога, пляма на репутації школи!»

У програмі «Людина і закон», що виходить на Першому каналі, Кувшинникова розповіла, що фото було зроблено на підтримку Універсіади в Красноярську. Кувшинникова — член Федерації зимового плавання.

За словами Кувшинникової, керівництво школи пропонувало їй звільнитися в лютому, однак тоді вчительку підтримали багато батьків, і вона вирішила залишитися.

Однак в березні, повідомила Кувшинникова, вона все ж вирішила піти зі школи.

«Колеги багато хто не віталися, косо дивилися», — розповіла вона, додавши, що багато вчителів звинуватили її в тому, що вона «винесла сміття з хати», розповівши про загрозу звільнення батькам.

В інтерв’ю радіостанції «Говорить Москва» Кувшинникова також розповіла про те, що колишні колеги цькують її сина, учня 11 класу школи, ставлячи йому незадовільні оцінки з математики.

Читайте також: Травма дитини у школі: коли відповідає учитель,а  коли — батьки 

Print Friendly, PDF & Email