Вчора засідання Верховної Ради закінчилося достроково. За повідомленнями ЗМІ, до кінця робочого дня у сесійній залі залишилося трохи більше сотні народних обранців. Багато хто покидав картки для голосування прямо у ВР. А уже сьогодні у депутатів розпочалися канікули.

Стали відомі імена деяких українців, які відправилися відвідати чи не головну подію року, не зважаючи на те, що він лише розпочався.

Участь в інаугурації Дональда Трампа, новообраного президента США — держави, яка ще донедавна була одним з основних протекторів України, підтвердили депутат від Радикальної партії Андрій Артеменко, нардеп від «Опозиційного блоку» Сергій Ківалов, депутати Оксана Білозір, Борислав Береза, Вадими Новинський та Логвинський, Сергій Льовочкін, Олександр Вілкул, Олег Скорик, заступники голови АП України Віталій Ковальчук та Олексій Філатов. Юлія Тимошенко, як заявили її однопартійці, відвідає лише традиційний молитовний сніданок.

Серед відвідувачів найдорожчої в історії США інаугурації буде й чимало «ексів»: екс-генпрокурор Віктор Шокін, екс-голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі та екс-голова Зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Останній отримав своє запрошення безкоштовно, оскільки, за його словами, ось уже впродовж 12 років товаришує із Республіканською партією.

Саме Маломуж поділився із журналістами інформацією про те, у скільки стане поїздка на захід тим чиновникам, які купили запрошення самостійно. Найдешевший варіант коштує 10 тисяч американських доларів, а інаугурація «all inclusive» $100 тисяч.

Print Friendly, PDF & Email