Ватажок російської терористичної організації ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що виведення бойовиків триватиме до 5 червня.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

"28 травня повідомлялося, що українські військовослужбовці в районі Бахмута спостерігали, як сили "Вагнера" залишають місто Бахмут, а регулярні російські військові беруть на себе відповідальність за попередні позиції "Вагнера" в місті... Українські військові заявили, що не можуть підтвердити, що регулярні російські сили замінюють групу "Вагнера" в усьому Бахмуті", - ідеться в повідомленні.

Аналітики зазначають, що темпи російських операцій навколо Бахмута залишаються помітно низькими, що дає Збройним силам України можливість розпочати новий етап операцій.

Також повідомляється, що в неділю російські війська здійснили обмежені наземні атаки на північний схід від Куп'янська Харківської області, на рубежі Сватове-Кремінна Луганської області, а також - обмежені наступальні дії на фронті Авдіївка-Донецьк. Також росіяни продовжували обстрілювати міста та селища на півдні України, а окупаційна влада продовжує насильно депортувати українських дітей до РФ.

Print Friendly, PDF & Email