У Єврокомісії не хочуть називати точну дату та склад групи єврокомісарів, які відвідають Україну. Це пов'язано з безпекою, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на представника ЄК Еріка Мамера у понеділок, 30 січня.

"Передусім, не вся Колегія поїде в Україну. Ми ще не повідомляли конкретний список. Звичайно, це буде більшість членів Колегії, але не всі члени будуть в Україні для участі у цій конкретній зустрічі", – сказав він.

Мамер запевнив, що Єврокомісія перебуває "в дуже тісному контакті з українською владою, коли йдеться про всі заходи, які мають бути вжиті, щоб гарантувати, що пройде безпечне засідання".

Він також не став ствердно відповідати на питання, в якому містилася дата майбутнього засідання Єврокомісії з українським урядом.

"Ми ще не підтвердили дату засідання Колегії з урядом – я не далі це коментуватиму, і я не коментуватиму, хто конкретно з комісарів їде туди. Це рішення, яке приймає кожен член Комісії", – повторив він цю позицію.

Відповідаючи на питання про обговорення під час майбутнього засідання можливої оцінки прогресу України у світлі заявки на членство, представник Єврокомісії знову вказав, що є відомий всім порядок денний, коли буде оприлюднено доповідь щодо розширення (осінь).

"Я не попереджатиму тут, що обговорюватиметься на засіданні", – додав Мамер.

Print Friendly, PDF & Email