Журналісти 112.ua направили в "Укрпошту" інформаційний запит з питаннями про зарплату гендиректора. У відповідь їм пояснили, що це конфіденційна інформація і комерційна таємниця.

Заступник гендиректора з фінансових питань Максим Палій зазначив, що "Укрпошту" не фінансують з державного або місцевого бюджетів, а відомство не розпоряджається бюджетними коштами.

Нагадаємо, за 2017 рік Смілянський задекларував 3 958 541 гривню доходів. Значить, йому платять 329,8 тисяч гривень на місяць.

У грудні 2019 року Петро Порошенко зустрівся з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном і керівником "Укрпошти" Ігорем Смілянським. Вони обговорювали фінансові труднощі "Укрпошти", через які в 2019 році могли припинити доставляти пенсії. Вирішили, що адміністрація президента укладе угоду з "Укрпоштою", за яким їх будуть доставляти гарантовано. При цьому Порошенко дав Смілянському доручення і рада.

"Особисто від мене, настійно рекомендую певним чином переглянути власну заробітну плату. Сподіваюся, що порада президента буде почута", - сказав Порошенко.

Смілянський обіцяв виконати вимоги президента. Простежити за цим попросили заступника голови адміністрації президента Віталія Ковальчука.

Print Friendly, PDF & Email