Для забезпечення балансу в енергосистемі всім областям доведено ліміти з 8:00 до 23:00.
Споживання електроенергії в Україні продовжує зростати через поступове зниження температури та активізацію роботи промисловості та бізнесу. Про це 5 січня повідомила прес-служба Укренерго.

"Для забезпечення балансу в енергосистемі всім областям України доведено ліміти споживання, що діють з 8:00 до 23:00. Перевищення лімітів споживання призводить до застосування аварійних обмежень", - уточнили в компанії.

Наголошується, що в нічний період електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття споживання.

В Укренерго зазначили, що через несприятливі погодні умови є низка пошкоджень у розподільчих мережах центрального регіону країни, там працюють ремонтні бригади.

Крім того, напередодні увечері на сході України внаслідок обстрілу росіян було пошкоджено один об'єкт енергетичної інфраструктури. Також залишається складною ситуація з електропостачанням у прифронтових областях на сході та півдні через значні пошкодження електромереж та високу активність бойових дій.

Нагадаємо, за останні три місяці енергосистема України отримала значні пошкодження внаслідок масованих ракетних та безпілотних атак ворога.

Print Friendly, PDF & Email