В Україні відновиться вироництво літака Ан-74, більше знаного як "чебурашка" через свій зовнішні вигляд. Повідомлення про це з'явилося на сторінці прем'єр-міністра Володимира Гройсмана у Facebook.

"Розвиток авіаційної промисловості України сьогодні потребує посиленої уваги і вже зараз ми маємо позитивні сигнали щодо розвитку нашого потенціалу. Цього року Харківське державне авіаційне виробниче підприємство планує відновити виробництво літака Ан-74.

Далеко не кожна країна може похвалитись можливістю будувати літаки, саме тому нам потрібно реалізовувати весь наш потенціал у сфері літакобудування",- написав він.

Очікується, що вже в 2017 році літак Ан-74 буде переданий військовій частині 3656 Національної гвардії Казахстану. Його вартість склала 29 мільйонів 580 тис доларів США. Відповідний договір мав бути виконаний ще у жовтні 2015 року, проте через не можливості поставки ряду комплектуючих з РФ роботи над літаком були зупинені. Нове керівництво заводу має намір повністю відновити виробництво нових літаків в тому числі і за рахунок поставки комплектуючих з інших країн.

Print Friendly, PDF & Email