За минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 213 тисяч людей. Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я, передає Рабіо Свобода. У відомстві зазначили, що в Україні немає епідемії грипу, але епідемічні пороги перевищені в дев’ятьох областях – Хмельницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій та Одеській.

Крім того повідомили, що показник захворюваності становить 553,5 на 100 тисяч населення, що на 6,7% більше за епідемічний поріг по Україні

Більшість (66,5%) захворілих складають діти віком до 17 років. Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності серед дорослих зріс на 7,2 %, а серед дітей до 17 років на 3,6 % .

Згідно з повідомленням, двоє людей із групи ризику померли внаслідок вірусу грипу типу А (Н3N2) і коронавірусу. Ними були дев’ятирічна дівчинка, яка не була щеплена від грипу, а також 62-річна жінка, яка не була вакцинована і за допомогою до лікарів не зверталася.

Про відсутність епідемії грипу в Міністерстві охорони здоров’я заявляють не вперше. Аналогічне повідомлення було оприлюднено прес-службою міністерства 14 грудня. Тоді епідемічний поріг було перевищено на 1,8%.

Print Friendly, PDF & Email