Суд в Стамбулі в середу, 5 грудня, видав ордери на арешт двох осіб з близького оточення наслідного принца Саудівської Аравії Мухаммеда бен Сальмана, яких підозрюють в причетності до вбивства журналіста Джамаля Хашоггі. 

Мова йде про колишнього старшого радника принца Сауда аль-Катані і екс-заступника голови Служби загальної розвідки Ахмада аль-Ассирі. Обидва були відправлені у відставку після того, як Ер-Ріяд визнав факт вбивства Хашоггі в саудівському консульстві в Стамбулі.

Турецька прокуратура підозрює колишніх високопоставлених чиновників, які в даний час знаходяться в Саудівській Аравії, в причетності до «спланованого і навмисного вбивства». Повідомляється, що ордери на арешт були виписані після того, як генпрокуратура знайшла нові докази, які вказують на те, що аль-Катані і аль-Ассирі були серед організаторів злочину. Про які докази саме йде мова, не вказано.

Нагадаємо, що 18 громадянам Саудівської Аравії, підозрюваним у вбивстві журналіста Джамала Хашоггі, заборонили в’їзд до Шенгенської зони.

Джерело: DW

Print Friendly, PDF & Email