Сенатори мають намір «підштовхувати Конгрес до ухвалення цього рішення незалежно від того, підтримує його президент Джо Байден чи ні».
Американські сенатори Ліндсі Грем і Річард Блюменталь, які представляють Республіканську та Демократичну партії США, закликали уряд країни швидше визнати Росію спонсором тероризму, перш ніж вона спробує анексувати тимчасово окуповані території України. Про це в неділю, 7 серпня, повідомляє CNN.

«Адміністрація має фактично сказати Росії, що ми робимо вас ізгоєм, як Іран та Кубу», — заявив Блюменталь.

«Цей крок має стати сигналом усьому світу: ми не прощаємо і не забуваємо, а Америка цілком і повністю підтримує Україну», — додав Грем.

Сенатори наголосили, що підштовхуватимуть Конгрес до ухвалення цього рішення «незалежно від того, підтримує його президент Джо Байден чи ні».

Вони зазначили, що визнання Росії країною-спонсором тероризму має бути зроблене президентом або Конгресом. Обидва сенатори сказали, що Байден повинен посилити тиск на Володимира Путіна і продовжувати допомагати Україні в умовах вторгнення.

Визнання Росії спонсором тероризму дозволить звертатися з позовами до американських судів та вимагати від Росії компенсації за збитки, завдані Україні. Це також посилить тиск на санкцію на Росію, оскільки країнам, які вестиму з нею справи, загрожуватимуть вторинні санкції.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email