В Татарстані було припинено діяльність терористичного осередку ІДІЛу, члени якого планували резонансні акції на території РФ, займалися вербуванням прихильників з числа радикальної молоді. Про це з посиланням на ФСБ Росії повідомляє Интерфакс.

«В рамках проведеної в Татарстані спеціальної операції припинили діяльність законспірованого терористичного осередку, координація якого здійснювалася з-за кордону ватажками міжнародної терористичної організації «Ісламська держава»», – повідомили у прес-службі ФСБ.

Після завершення своєї діяльності на території РФ члени угрупування планували приєднатися до бойовиків ІДІЛ у Сирії, у цих цілях вони вербували нових членів серед російської молоді та купували зброю. 

У момент вилучення зброї зі схрону в Набережних Човнах було знайдено вогнепальну зброю, боєприпаси до неї, екстримістську літературу, а також символіку терористичної організації ІДІЛ. 

На місці злочину  був захоплений один з учасників групи. Одночасно проведено затримання ще шести її членів і 11 громадян, які потрапили під їх вплив. Лідером угрупування вважають мешканця Набережних човнів, якого раніше притягали до відповідальності за пропаганду «Ісламської держави».

У серпні в результаті спецоперації ФБР було затримано члена ІДІЛ Омара Абдулсаттара Аміна.

Print Friendly, PDF & Email