ЗСУ вигнали російських окупантів із Харківської області і спонукали Кремль відкрито визнати поразку у війні. Про це йдеться у зведенні Інституту вивчення війни (ISW) за 13 вересня.

«Москва вперше відкрито визнала поразку з початку вторгнення в Україну у лютому 2022 року. Офіційні особи Кремля та пропагандисти активно обговорюють причини поразки РФ у Харківській області», – наголошують аналітики.

Також в ISW зазначають, що у Кремлі раніше ніколи не визнавали поразок – біля Києва чи згодом на острові Зміїний.

«Росіяни подавали відступ від Києва як рішення поставити пріоритетом «звільнення» Донбасу, а вихід з острова Зміїний – як «жест доброї волі», – зазначили фахівці.

В Інституті вивчення війни додають, що міністерство оборони РФ спочатку запропонувало подібне пояснення для російської невдачі у Харкові, стверджуючи, що війська відводяться задля перегрупування, але цей облудний наратив не витримав красномовної критики у Мережі.

Нагадаємо, сьогодні вдень повідомлялося, що на Харківщині звільнили 300 населених пунктів.

Пізніше у Міноборони зазначили, що ЗСУ звільнили вдвічі більше територій Харківщини, ніж оголошено.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email