Генеральна прокуратура подала до парламенту нове подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з депутатської групи «Воля народу» Олександра Пономарьова.

Прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook написала, що Пономарьов є тим народним депутатом, який у приміщенні Верховної Ради перешкоджав роботі журналістів інтернет-видань «Цензор.нет» та «Каменярі-інфо».

«Своїми умисними діями О.Пономарьов вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.171 КК України – незаконне вилучення зібраних журналістом матеріалів і технічних засобів, якими він користується у зв’язку зі своєю професійною діяльністю, а так само умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності», — зазначила вона.

Кримінальне провадження розслідувалося ГУ СБУ в Києві та області, а процесуальне керівництво здійснювала прокуратура міста Києва.

Інше подання було підписано генпрокурором у вівторок про притягнення до кримінальної відповідальності депутата Сергія Дунаєва («Опозиційний блок») до Комітету . Дунаєв згідно подання подавав завідомо недостовірні відомості у декларації. В діях народного депутата вбачаються підстави для повідомлення про підозру за ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації).

Print Friendly, PDF & Email