Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова через українську ТОВ «Триора» є однією з контролерів перереєстрованої після анексії ООО «Строительная компания «Крымжелезобетон». Її партнерами по цьому бізнесу виявилися два колишніх народних депутати від партії «Батьківщина» Сергій Веліжанський і Андрій Сенченко.

Про це йдеться в розслідуванні Антона Столярова для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Активно займаються бізнесом на території Криму і доньки Денісової. Старша, Олена Титаренко, значиться серед засновників чотирьох компаній – ООО «Севастопольмиринсервис», «Промтекстиль», «Бизнес Альянс» і «Дигаймер». Молодша, Олександра Квітко, володіє половиною ООО «Фирма «Д.Э.В.».

У спілкуванні з журналістами свою причетність до цієї компанії Денісова заперечила: «У мене все задеклароване. Будь ласка, звертайтесь до декларації».

«Триора» задекларована, але «Крымжелезобетон» немає в декларації. Відповідь на це була: «Кримзалізобетон» – він націоналізований».

Проте Людмила Леонтіївна дещо недомовляє . У 2015 році в Криму дійсно був націоналізований завод «Кримзалізобетон», чверть якого також належала Денісовій, але структура власності однойменної будівельної компанії залишилася незмінною.

Print Friendly, PDF & Email