В Одесі патрульні затримали громадянина, який, порушуючи вимоги закону про декомунізацію їздив по місту автомобілем зі символікою СРСР. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів радник начальника Одеського обласного управління поліції Руслан Форостяк. До повідомлення було додано фото авто, на якому було встановлено жовтий прапор з зображенням радянського військового ордену "Вітчизняна війна".

"На всякий випадок інформую, щойно у місті були затримані патрульними поліцейськими двоє осіб, що у порушення вимог закону про декомунізацію, гордо розсікали по місту на авто (іноземна реєстрація) з отаким ось прапором, що на фото. Авто та водій затримані, доставлені в Хмельницький відділок поліції, відкрите провадження за ознаками ст. 436 ч. 1 ККУ, на місце також прибули співробітники СБУ з метою з'ясувати, хто надоумив цих громадян провокувати спокій у місті в такий спосіб, чи вони особисто порушували закон з ідейних міркувань. Якщо хтось бачив це авто, не хвилюйтесь, вже приїхали. Нагадаю іще раз, гратися ніхто не буде, усі попередження що лунали і від міністра МВС Арсена Авакова і від керівництва ГУНП - цілком серйозні. П. С. Затримані у порядку 208 КПК, попереджали не раз, жарти скінчились", - написав Форостяк у соцмережі.

Нагадаємо, глава МВС Арсен Аваков 6 травня 2017 на власній Фейсбук-сторінці попередив, що підрозділи Нацполіції та Нацгвардії жорстко реагуватимуть на антиукраїнську символіку та заяви під час масових заходів 9 травня: "Попереду 9 травня. Як завжди останнім часом — різні політичні сили спробують використати цей день для того, що б нагадати про себе будь-яким чином.

Апологети руського мира в Україні, через свої пропагандистські канали розганяють, спекулюючи на почуттях людей, акцію «безсмертний полк». Не заради тих, хто воював у другій світовій війні, не заради історичної пам’яті — заради можливості спровокувати — на тлі триваючої агресії Росії — внутрішні конфлікти в українському суспільстві", - зокрема зазначив міністр.

Як відомо, раніше радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що Служба безпеки України вживе необхідних заходів, щоб не допустити провокацій під час масової акції «Безсмертний полк«, яка відбудеться у Києві 9 травня. За словами Тандіта, немає жодних підстав для заборони у Києві цього заходу, який також щороку проводиться в Росії.

Print Friendly, PDF & Email