На ринку "Північний" в Одесі спалахнула пожежа. Подія, під час якої 700 м² торгових точок, сталася у суботу ввечері. Є постраждалі. Так, під час евакуації людей з ринку постраждали двоє співробітників патрульної поліції – такі дані надала прес-служба:

"Двоє співробітників патрульної поліції доставлені в лікарню з діагнозом: отруєння чадним газом. Точну кількість постраждалих відвідувачів ринку поки сказати не можу", - повідомила журналістам прес-секретар патрульної поліції Одеси Алла Марченко. За її даними, для забезпечення безпеки і правопорядку, та надання допомоги співробітникам служби надзвичайних ситуацій було задіяно 10 патрульних екіпажів і 3 посилених екіпажі автопатрулів. Поліцейські відводили транспортні засоби від місця НП, запобігали спробам мародерства, а також надавали допомогу в евакуації людей.

У свою чергу, у Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомляють, що з боку ДСНП, у ліквідації надзвичайної ситуації було задіяно 11 одиниць пожежно-рятувальної техніки та близько 58 чоловік особового складу. Причина виникнення пожежі з’ясовується.

Print Friendly, PDF & Email