Протягом двох останніх десятиліть представники РФ втручалися в справи своїх сусідів, кинувши своїми діями виклик системі світової безпеки, яка склалася після 1991 року.

Про це заявив генеральний директор Секретної розвідувальної служби Великобританії (MI-6) Алекс Юнгер, повідомляє The Times.

“Після нетривалого періоду на початку 1990-х років, коли Росія “приймала правила гри”, погоджуючись з нормами світового порядку після закінчення холодної війни, вона почала “фальсифікувати правила”, прикидаючись, що дотримується міжнародних угод, при цьому відверто порушуючи їх. Закріпившись завдяки зростанню цін на нафту і контролю Путіна над політичною системою, Росія кинула виклик системі безпеки шляхом втручання в політику інших країн”, – йдеться в матеріалі.

Так, глава британської розвідки засудив “почуття безкарності” Кремля, яке, за його словами, своїм небажанням реагувати на російські провокації “виплекав Захід”. Юнгер також закликав союзників Великобританії докласти більше зусиль для протистояння гібридній війні, яку Росія веде проти Європи.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email