Київська адміністрація може підняти ціни на проїзд у наземному транспорті до 4 гривень та метро — до 5 гривень від 15 липня.

Відповідний проект розпорядження оприлюднений на сайті КМДА. У разі використання пластикової безконтактної картки вартість поїздки у метро становитиме від 5 гривень (при поповненні на 1-9 поїздок) до 4,5 гривні при поповненні на 50 поїздок.

Київська міська державна адміністрація (КМДА) констатує, що собівартість проїзду в метрополітені становить 6,64 гривень, а в наземному комунальному транспорті — 5,76 гривень. Про це Українським Новинам повідомило джерело у відомстві. «Собівартість проїзду в метро становить 6,64 гривень, у наземному транспорті — 5,76 гривень»,- сказало джерело. За розрахунками фахівців Київської міськадміністрації, підвищення тарифів на проїзд на 1 гривню дозволить заощадити близько 200 млн гривень з міського бюджету, виділених на підтримку транспортних підприємств столиці.

«Це розпорядження набирає чинності від 15 липня 2017 року», — йдеться в документі. Окрім цього, збираються також встановити вартість разового квитка на міську електричку у розмірі 5 гривень.

Тим часом за проїзд у міській електричці та у трамваях на маршрутах № 4, 5 або у автобусах № 59, 60, 61 доведеться платити вже 7 гривень.

Print Friendly, PDF & Email