Після ракетного удару річка Інгулець виходить із берегів.
Війська РФ, ймовірно, намагалися пошкодити українські понтонні мости нижче за течією річки Інгулець.

Ударом по гідротехнічних спорудах у Кривому Розі Росія, ймовірно, хотіла завадити контрнаступу ЗСУ на півдні. Про це йдеться у звіті за підсумками середи, 14 червня, американського Інституту вивчення війни ISW.

Річка Інгулець є важливим географічним об’єктом контрнаступу українських військ, що триває, уздовж херсонсько-миколаївського кордону, зазначили експерти.

«Російські сили, ймовірно, націлилися пошкодити українські понтонні мости нижче за течією, особливо у світлі недавніх повідомлень про те, що ЗСУ намагаються розширити свій плацдарм через річку в районі Давидова Брода в рамках контрнаступу, що триває на Херсонщині», — пояснюють аналітики.

Зазначимо, надвечір 14 вересня російські військові завдали серії ракетних ударів Х-22 з літаків стратегічної авіації по Кривому Рогу і пошкодили гідротехнічні споруди, кілька районів міста залишилися без води.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email