Минулої доби ЗСУ завдали 13 ударів по противнику, в районі Чкалового знищено надзвуковий ворожий бомбардувальник Су-24М.

На півдні України ЗСУ знищили ворожий бомбардувальник Су-24М, 31 одиницю російської техніки та 33 загарбники. Про це в ніч проти четверга, 15 вересня, повідомляє Оперативне командування Південь.

Ворог силами до двох взводів за підтримки двох БМД-2 та танка Т-72 веденням штурмових дій у напрямку з Архангельського на Іванівку намагався покращити своє становище. Успіху не мав, втративши одну БМД-2 та значний відсоток живої сили, відступив.

Також повідомляється, що українська авіація минулої доби завдала 13 ударів по противнику, в районі Чкалового знищено надзвуковий ворожий бомбардувальник Су-24М.

Ракетно-артилерійські підрозділи виконали 285 вогневих завдань. У тому числі, по трьох районах зосередження живої сили, озброєння та техніки у Голій Пристані, Дудчанах та Криничанка, по складах боєприпасів у тих же Дудчанах та Садовому, по пункту управління безпілотниками у Комішанах.

Під щільним вогневим контролем перебували Каховський міст та переправа у Даріївці. Окупанти не мали жодної можливості ними користуватися.

Зазначається, що окупанти вивели у море п’ять великих десантних кораблів.

Всього в Чорному морі, ховаючись у ракетобезпечному районі, росіяни тримають 15 бойових кораблів, серед яких 2 ракетоносії, надводний і підводний, що мають загалом 12 ракет напоготові.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email