Путін, виступаючи на форумі Армія-2022 15 серпня, не згадав території за межами Донецької та Луганської областей, описуючи цілі війни РФ в Україні.
Мета РФ у війні з Україною залишається незмінною — домогтися зміни режиму в Києві та взяти контроль над більшою частиною країни. Водночас Кремль намагається спотворити свої справжні цілі. Про це повідомляє американський Інститут дослідження війни (ISW).

Зазначається, що президент РФ Володимир Путін, виступаючи на форумі Армія-2022 15 серпня, не згадав території за межами Донецької та Луганської областей, описуючи цілі війни Росії в Україні.

Путін завершив свій виступ твердженням, що «наші воїни разом із «бійцями Донбасу» з честю виконують свій обов’язок, борються за Росію, за мирне життя в «Донецькій та Луганській народних республіках»», чітко виконують усі поставлені завдання, крок за кроком звільняють «землю Донбасу».

Як зазначають військові аналітики, така обмежена заява про цілі РФ різко контрастує з раніше сформульованими військовими цілями Росії щодо «денацифікації» та «демілітаризації» України. Відносно обмежена заява Путіна також несумісна з діями Росії щодо «приєднання» окупованих частин Херсонської та Запорізької областей до РФ.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email