В п’ятницю 11 травня 2018 року агентство журналістських розслідувань Дмитра Гнапа «Слідство.Інфо» опублікувало повний архів смс-листування нардепа-втікача Олександра Онищенка, який переховується в Євросоюзі, із найближчим оточенням президента України Петра Порошенка.

«Листування було отримане журналістами «Слідства.Інфо» в Куршевелі (Франція) у грудні 2016 року під час зустрічі з народним депутатом Олександром Онищенком, який наразі перебуває під слідством НАБУ», – ідеться в повідомленні.

Журналісти розповіли, що фотографії листування передано детективам НАБУ, що долучили ці знімки до матеріалів кримінального провадження, у якому фігурує Онищенко. На сторінці програми у Facebook зазначено, що в листуванні мова йде «не лише про таємні домовленості в парламенті, але і про коштовні купівлі та мільйонні відкати з державних підприємств». Архів складається з більше ніж 200 знімків телефонного екрана.

10 травня вийшов матеріал «Слідства.Інфо», у якому показали нібито продемонстроване Онищенком смс-листування з найближчим оточенням Порошенка, яке підтверджує корупцію на найвищому державному рівні. Один із фігурантів журналістського розслідування, нардеп від Блоку Петра Порошенка Сергій Березенко, спростував свою причетність до справи.

11 травня Онищенко заявив, що журналіст «Слідства.Інфо» Дмитро Гнап, який був у нардепа півтора роки тому, його телефона «в руках не тримав». Гнапа Онищенко назвав шахраєм. «Я пообіцяв йому листування, але пізніше. А на виході – змонтовано ось такий ролик, вирвані слова з контексту», – сказав нардеп.

Print Friendly, PDF & Email