Меморандуми про початок проекту підпишуть в Хмельницьку 14 березня під час ІІІ Міжнародного економічного форуму «Інвестиційні можливості Хмельниччини».

«Хмельницький завжди був перетином європейських та азійських шляхів, тому метою форуму є створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку, формування позитивного іміджу області та популяризація інвестиційних можливостей серед потенційних інвесторів. Вже зараз компанія «Нова пошта» збудувала  термінал для прийому вантажів, який знаходиться біля аеропорту. 15 березня він буде офіційно відкритий», — говорить Василь Міракін співорганізатор форуму і радник голови обласної адміністрації з економічних питань.

В Хмельницькій ОДА повідомили, що проведення такого заходу є вкрай важливим для області, адже це шанс заявити про те, що Хмельниччина інвестиційно приваблива, — йдеться в офіційному повідомленні прес-служби.

«Сподіваюся, що проведення даного Форуму надасть економічний поштовх до розвитку нашої області, збільшення заробітної плати, створення нових робочих місць та загалом покращення життя в області», – наголосив голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий.

Під час форуму також будуть представлені найактуальніші інвестиційні проекти регіону, серед яких проект з роботи Хмельницького аеропорту, який буде орієнтований на авіаційні вантажні перевезення. Це сприятиме набуттю області статусу логістичного центру Правобережної України. Вже зараз з державного бюджету виділено на цей рік 320 млн.грн. на розбудову інфраструктури. Ведуться переговори з АТ «Українська залізниця» на предмет будівництва залізничної логістичної артерії, повідомив Міракін.

Окрім того, будуть презентовані інвестиційні проекти у галузі промисловості, інфраструктури, агропромислового комплексу. У завершальній панельній дискусії гості Форуму зможуть ознайомитися із рекреаційним та туристичним потенціалом нашого краю.

Участь в форумі візьмуть представники іноземних дипломатичних установ та торгівельно-економічних місій в України, делегацій регіонів країни, з якими укладені угоди про співробітництво, керівники регіонів України, представники вітчизняних та іноземних бізнес кіл, консалтингових та інвестиційних компаній і фондів, банківських установ, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області, регіональних представництв ЦОВВ, наукових та інших установ, організацій області.

Загальна кількість учасників близько 500 чоловік, з яких близько 30 іноземні представники з 10 країн світу, інформують організатори.

 

Print Friendly, PDF & Email