Жителі тимчасово окупованого Енергодара Запорізької області почули вибух уранці 3 лютого. Пізніше стало відомо, що це вибухнув автомобіль, усередині перебувала людина. У будинках повилітали вікна через вибухову хвилю. Про це йдеться у заяві гауляйтера Запорізької області Володимира Рогова у Telegram. Він також виклав відповідні відео.

Окупаційна квазівлада назвала подією "терактом". Згідно з попередніми даними, одна людина загинула.

"Сила вибуху автомобіля в Енергодарі була настільки велика, що в будинках не тільки повилітали вікна аж до дев'ятого поверху, але й було знищено щонайменше одну машину, яка стояла поряд із підірваним авто", - стверджує Рогов.

Пізніше голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі загальнонаціонального телемарафону новин розповів про подробиці вибуху автомобіля в Енергодарі. Він заявив, що у підірваному автомобілі був місцевий колаборант.

"Сьогодні хочу почати з того, що їхня (окупантів - ред.) ліквідація триває щодня. Наприклад, сьогодні в окупованій частині Запорізької області, а саме в Енергодарі о 07:30 було знищено автомобіль, а, може, й не лише автомобіль одного з колаборантів, гауляйтерів. Поки ці деталі уточнюються, трохи згодом ми про них обов'язково повідомимо", - зазначив він.

Print Friendly, PDF & Email