В окупованому Криму пройшли обшуки в будинку кримськотатарського активіста, одного з організаторів передач в СІЗО політв’язням Алі Османова. Про це повідомляє спільнота «Кримська солідарність», передає УНН.

«За попередньою інформацією від активістів, .. в Сімферополі по вул. Петровська Балка, 102 проходять слідчі заходи в будинку кримського татарина і практикуючого мусульманина Османова Алі Енверович, 1985 р.н. Він раніше працював інкасатором разом з Марленом Мустафаєвим, Емілем Джемаденовим. В 2014 році здійснив хадж», — повідомили в співтоваристві близько 6:30 ранку.

Як наголошується, в будинку у Алі Османова — двоє малолітніх дітей, вагітна дружина чекає третю дитину. Батько Алі після двох інфарктів, мати хвора.

За словами активістів,  Алі Османов вже близько 2-х років займається організацією передач в СІЗО політув’язненим кримським татарам і їздив в Ростов на судові процеси.

В повідомлені також зазначено, що після завершення обшуку силовики поїхали, Алі Османова затримано не було.

Нагадаємо, що 6 грудня в Криму було заарештовано Еміля Курбедінова, адвоката одного з українських моряків, які були захоплені в ході інциденту в Азові. Проти нього завели справу за статтею про пропаганду чи публічну демонстрацію нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики чи символіки екстремістських організацій, що заборонені російським законодавством. Приводом став пост опублікований чоловіком у  Facebook в 2013 році. 11 грудня Курбедінова відпустили. 

Print Friendly, PDF & Email