Адміністрація США обговорює можливість організації зустрічі між главою Білого дому Дональдом Трампом і президентом Росії Володимиром Путіним. Про це повідомила газета The Wall Street Journal.

За даними її джерел, в центрі уваги такого потенційного саміту, ймовірно, будуть перебувати Сирія, Україна і питання, що стосуються контролю над ядерними озброєннями. Як зазначає видання, плани організації зустрічі знаходяться поки на самій ранній стадії, можливі час і місце не визначені.

Представник адміністрації США повідомив The Wall Street Journal, що посол США в РФ Джон Хантсман знаходиться у Вашингтоні, щоб надати допомогу в підготовці можливої зустрічі двох лідерів. За словами цього представника, Хантсман домагається проведення саміту вже тривалий час.

Видання відзначає, що в даний момент Трамп зосереджений на майбутній зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином. За словами представника адміністрації США, якщо переговори з Пхеньяном продовжаться, тоді робота по організації зустрічі з російським президентом буде відкладена. Як зазначило джерело газети, в ході потенційного саміту Вашингтон має намір не торгуватися, а вести переговори з РФ щодо “конкретних речей”.

Print Friendly, PDF & Email