6 грудня за спробу перетнути кордон України в харківському аеропорту затриманий житель Дніпра, який є одним із замовників вбивства бердянського активіста і ветерана АТО Віталія Олешко на прізвисько Сармат. Про це повідомив перший заступник голови Нацполіціі В’ячеслав Аброськін.

«Вчора під час спроби перетнути кордон в міжнародному аеропорту «Харків» співробітниками кримінальної поліції був затриманий житель Дніпра, який обґрунтовано підозрюється і є одним із замовників вбивства громадського діяча, учасника АТО Віталія Олешко, який був убитий 31.07.2018 року в Бердянську», — написав він .

Раніше були затримані п’ятеро підозрюваних, в тому числі і другий замовник — житель Запорізької області. Також серед затриманих опинився екс-боєць «Торнадо» Артем Матюшин. Він уже визнав свою провину. Решту звуть Микола Ломака, Олександр Обухів, Максим Владимиренко.

Нагадаємо, що Віталія Олешко вбили 31 липня 2018 року. Сармат відпочинку разом з дружиною і товаришем у дворі свого будинку-готелю «Атмосфера» в Бердянську, коли до нього підійшов невідомий і зробив два постріли в спину з мисливської рушниці. Від отриманих вогнепальних поранень Олешко помер до приїзду швидкої допомоги.

Print Friendly, PDF & Email